post-image

Будинок на два покоління

Як видно з назви цього повідомлення, будинки для двох поколінь користуються все більшим попитом серед клієнтів. Створюючи комфорт і безпеку для своїх батьків, сучасні сім'ї обирають цей тип будівництва, який дозволяє сім'ї і бабусям і дідусям жити в одному будинку, але в окремих квартирах, щоб зберегти конфіденційність двох «сімей».

Розвиток одноповерхового будинку для двох поколінь

Пропонований нижче план будинку для двох поколінь втілює ідею спільного проживання батьків (сім'ї), бабусь і дідусів. Зліва ви знайдете сектор бабусь і дідусів з їхніми приватними приміщеннями, повністю обладнаною ванною кімнатою, кухнею, їдальнею та вітальнею відкритого плану. Крім того, вони можуть мати прямий доступ до своїх дітей через коридор, що розділяє два будинки. В пральню також легко потрапити з обох сторін.

У батьківському секторі є 3 спальні, включаючи спальню батьків з великою гардеробною, а також повноцінну сімейну ванну кімнату. Крім того, кухня пропонує зону для сніданку, острів і відкриту для їдальні. У вітальні є камін і вихід на задній двір через французькі двері.

№3 - «Будинок 230 м2 для двох поколінь - по суті невеликий таунхаус»

Особисто я вважаю, що ця концепція сьогодні ідеально підходить для сімей, особливо з маленькими дітьми. Уявіть собі пару, яка працює поза домом, застрягла в пробці або затримана в офісі через понаднормову роботу! Ми зв'язуємося з бабусею і дідусем, щоб вони приймали дітей, які приходять зі школи, або просимо їх забрати найменших з дитячого садка, і ці молоді дітки знаходяться в домі в повній безпеці, з дідусем і/або бабусею, які доглядають за ними. І приготують їм вечерю!… Батьки щасливі, діти напевно балують бабусю і дідуся, а останні не просять нічого кращого, ніж допомогти своїм онукам. Крім того, однією з переваг є розподіл витрат, пов'язаних з іпотекою. Всі виграють!

Якщо дідусь і бабуся вирушать у подорож, їхній будинок буде в безпеці, тому що в ньому завжди хтось живе! Те ж саме і з сім'єю на літніх канікулах, бабуся і дідусь там!

На жаль, багато муніципалітетів не поспішають приймати більш гнучкі правила щодо будинків для різних поколінь; в більшості випадків ці будинки вважаються «багатоквартирними» (декілька будинків в одному будівлі, зазвичай називаються «багатоквартирними будинками») і заборонені в житлових секторах на одну сім'ю... Тож не соромтеся тиснути на муніципального радника та муніципалітет! На карту поставлена підтримка наших батьків в домі!

Крім того, було зафіксовано кілька невдалих випадків, тому перед запуском такого проекту потрібно переконатися, що все відповідає вимогам, як для будівництва нового будинку для двох поколінь, так і для ремонту вашого нинішнього дому, щоб додати житло для ваших батьків.

Добре дослідження і вітаємо з такою турботою про своїх батьків!